Publicerad av & kategoriserad under .

SpelareMålVarningarUtvisningarAssistHållen nollaSkumkronorPoäng/match (Futsal)Poäng (Futsal)Spelade matcherVinst procentOavgjort procentFörlust procent
Martin ”Frallan” Ingvarsson2002078425402040
Oskar Andersson2001059344502525
Daniel ”Nykan” Nykvist2201046336501733
Otto Hietanen1002025275402040
Filip Hammarbäck100005824367033
Dennis Sandhu000102421560040
Peter ”Hilmer” Hilmersson000005520450050
Markus Englund1000004164502525
Gustav Isacson0000013134502525
Martin ”Burgos” Henriksson0000013134502525
Timmy Andersson1001001212110000
Gustaf ”Fletcher” Jonsson000000000000

Kommentarsfunktionen är avaktiverad..